420VXS100MEFC22X30
Tuote-esittely
Osa numero: 420VXS100MEFC22X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
lomakkeissa: 1.420VXS100MEFC22X30.pdf2.420VXS100MEFC22X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
420VXS100MEFC22X30: n tekniset tiedot
Osa numero 420VXS100MEFC22X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13429 pcs Tietolomake 1.420VXS100MEFC22X30.pdf2.420VXS100MEFC22X30.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja VXS Ripple Current @ Low Frequency 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.232A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose