450BXC4.7MEFC8X20
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450BXC4.7MEFC8X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.450BXC4.7MEFC8X20.pdf2.450BXC4.7MEFC8X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
450BXC4.7MEFC8X20: n tekniset tiedot
Osa numero 450BXC4.7MEFC8X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 501323 pcs Tietolomake 1.450BXC4.7MEFC8X20.pdf2.450BXC4.7MEFC8X20.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja BXC Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can kapasitanssi 4.7µF