450BXC6.8MEFCT810X20
RubyconRubycon
450BXC6.8MEFCT810X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450BXC6.8MEFCT810X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.450BXC6.8MEFCT810X20.pdf2.450BXC6.8MEFCT810X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
450BXC6.8MEFCT810X20: n tekniset tiedot
Osa numero 450BXC6.8MEFCT810X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 280048 pcs Tietolomake 1.450BXC6.8MEFCT810X20.pdf2.450BXC6.8MEFCT810X20.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja BXC Ripple Current @ Low Frequency 84mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 280mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 6.8µF Sovellukset General Purpose