450BXW100MEFR16X45
RubyconRubycon
450BXW100MEFR16X45 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450BXW100MEFR16X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 450V T/H
lomakkeissa: 1.450BXW100MEFR16X45.pdf2.450BXW100MEFR16X45.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
450BXW100MEFR16X45: n tekniset tiedot
Osa numero 450BXW100MEFR16X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 450V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23724 pcs Tietolomake 1.450BXW100MEFR16X45.pdf2.450BXW100MEFR16X45.pdf
Toleranssi 100µF Surface Mount Land Koko 0.295" (7.50mm)
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja BXW
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 450V Pakkaus / Case -
Muut nimet 1189-3218 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 840mA @ 120Hz Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 450BXW100MEFR16X45
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) Laajennettu kuvaus 100µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 450V T/H
Sovellukset 12000 Hrs @ 105°C