450BXW33MEFR10X40
RubyconRubycon
450BXW33MEFR10X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450BXW33MEFR10X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 450V T/H
lomakkeissa: 1.450BXW33MEFR10X40.pdf2.450BXW33MEFR10X40.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
450BXW33MEFR10X40: n tekniset tiedot
Osa numero 450BXW33MEFR10X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 450V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42050 pcs Tietolomake 1.450BXW33MEFR10X40.pdf2.450BXW33MEFR10X40.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja BXW Ripple Current @ Low Frequency 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3185
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 33µF