450BXW56MEFC16X25
RubyconRubycon
450BXW56MEFC16X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450BXW56MEFC16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.450BXW56MEFC16X25.pdf2.450BXW56MEFC16X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
450BXW56MEFC16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 450BXW56MEFC16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26321 pcs Tietolomake 1.450BXW56MEFC16X25.pdf2.450BXW56MEFC16X25.pdf
Toleranssi 56µF Surface Mount Land Koko 0.295" (7.50mm)
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja BXW
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 450V Pakkaus / Case -
Muut nimet 1189-1363 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 530mA Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 450BXW56MEFC16X25
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) Laajennettu kuvaus 56µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL
Sovellukset 10000 Hrs @ 105°C