450BXW68MEFC16X30
RubyconRubycon
450BXW68MEFC16X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450BXW68MEFC16X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.450BXW68MEFC16X30.pdf2.450BXW68MEFC16X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
450BXW68MEFC16X30: n tekniset tiedot
Osa numero 450BXW68MEFC16X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38181 pcs Tietolomake 1.450BXW68MEFC16X30.pdf2.450BXW68MEFC16X30.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja BXW Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.525A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 68µF Sovellukset General Purpose