450BXW82MEFC16X35
RubyconRubycon
450BXW82MEFC16X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450BXW82MEFC16X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.450BXW82MEFC16X35.pdf2.450BXW82MEFC16X35.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
450BXW82MEFC16X35: n tekniset tiedot
Osa numero 450BXW82MEFC16X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33330 pcs Tietolomake 1.450BXW82MEFC16X35.pdf2.450BXW82MEFC16X35.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja BXW Ripple Current @ Low Frequency 690mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.725A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1367
450BXW82MEFCEFR16X35
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 82µF