450HFG1500MBN45X85
RubyconRubycon
450HFG1500MBN45X85 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450HFG1500MBN45X85
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: 1.450HFG1500MBN45X85.pdf2.450HFG1500MBN45X85.pdf
  • Viesti
450HFG1500MBN45X85: n tekniset tiedot
Osa numero 450HFG1500MBN45X85 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2355 pcs Tietolomake 1.450HFG1500MBN45X85.pdf2.450HFG1500MBN45X85.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.772" Dia (45.00mm)
Sarja HFG Ripple Current @ Low Frequency 5.36A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.504A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - 4 Lead Muut nimet 1189-3306
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 3.425" (87.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1500µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
450HFG680MBN35X70
450HFG680MBN35X70
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 4747 pcs
ladata: 450HFG680MBN35X70.pdf
RFQ
450HFG1800MBN45X100
450HFG1800MBN45X100
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 1800UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 2506 pcs
ladata: 450HFG1800MBN45X100.pdf
RFQ
450FMM
450FMM
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 450A 690VAC/500VDC