450HFG680MBN40X60
RubyconRubycon
450HFG680MBN40X60 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450HFG680MBN40X60
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: 1.450HFG680MBN40X60.pdf2.450HFG680MBN40X60.pdf
  • Viesti
450HFG680MBN40X60: n tekniset tiedot
Osa numero 450HFG680MBN40X60 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5471 pcs Tietolomake 1.450HFG680MBN40X60.pdf2.450HFG680MBN40X60.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm)
Sarja HFG Ripple Current @ Low Frequency 3.66A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.124A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - 4 Lead Muut nimet 1189-3296
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF