450HXG150MEFCSN35X25
RubyconRubycon
450HXG150MEFCSN35X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450HXG150MEFCSN35X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: 1.450HXG150MEFCSN35X25.pdf2.450HXG150MEFCSN35X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
450HXG150MEFCSN35X25: n tekniset tiedot
Osa numero 450HXG150MEFCSN35X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33301 pcs Tietolomake 1.450HXG150MEFCSN35X25.pdf2.450HXG150MEFCSN35X25.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja HXG Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-2805
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF