450HXG220MEFCSN30X35
RubyconRubycon
450HXG220MEFCSN30X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450HXG220MEFCSN30X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: 1.450HXG220MEFCSN30X35.pdf2.450HXG220MEFCSN30X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
450HXG220MEFCSN30X35: n tekniset tiedot
Osa numero 450HXG220MEFCSN30X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27335 pcs Tietolomake 1.450HXG220MEFCSN30X35.pdf2.450HXG220MEFCSN30X35.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja HXG Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-2806
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF