450LSQ1500M51X118
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450LSQ1500M51X118
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SCREW TERMINAL
lomakkeissa: 1.450LSQ1500M51X118.pdf2.450LSQ1500M51X118.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
  • Viesti
450LSQ1500M51X118: n tekniset tiedot
Osa numero 450LSQ1500M51X118 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SCREW TERMINAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2849 pcs Tietolomake 1.450LSQ1500M51X118.pdf2.450LSQ1500M51X118.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.008" Dia (51.00mm)
Sarja LSQ Ripple Current @ Low Frequency 5.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.726A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.858" (21.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 4.764" (121.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1500µF