450LXW33MEFR10X30
Tuote-esittely
Osa numero: 450LXW33MEFR10X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 450V THRUHOLE
lomakkeissa: 450LXW33MEFR10X30.pdf
  • Viesti
450LXW33MEFR10X30: n tekniset tiedot
Osa numero 450LXW33MEFR10X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 450V THRUHOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 53013 pcs Tietolomake 450LXW33MEFR10X30.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja LXW Ripple Current @ Low Frequency 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 792mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-4255
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose