450MXG680MEFCSN35X55
RubyconRubycon
450MXG680MEFCSN35X55 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450MXG680MEFCSN35X55
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: 1.450MXG680MEFCSN35X55.pdf2.450MXG680MEFCSN35X55.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
450MXG680MEFCSN35X55: n tekniset tiedot
Osa numero 450MXG680MEFCSN35X55 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7216 pcs Tietolomake 1.450MXG680MEFCSN35X55.pdf2.450MXG680MEFCSN35X55.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.51A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.514A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-3396
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF