450MXH180MEFCSN22X40
RubyconRubycon
450MXH180MEFCSN22X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450MXH180MEFCSN22X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: 1.450MXH180MEFCSN22X40.pdf2.450MXH180MEFCSN22X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
450MXH180MEFCSN22X40: n tekniset tiedot
Osa numero 450MXH180MEFCSN22X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25027 pcs Tietolomake 1.450MXH180MEFCSN22X40.pdf2.450MXH180MEFCSN22X40.pdf
Toleranssi 180µF Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm)
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja MXH
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Liitin 450V Pakkaus / Case -
Muut nimet 1189-1989 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 870mA Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 450MXH180MEFCSN22X40
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) Laajennettu kuvaus 180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Sovellukset 2000 Hrs @ 105°C