450PK4.7MEFCT810X12.5
Tuote-esittely
Osa numero: 450PK4.7MEFCT810X12.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.450PK4.7MEFCT810X12.5.pdf2.450PK4.7MEFCT810X12.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
450PK4.7MEFCT810X12.5: n tekniset tiedot
Osa numero 450PK4.7MEFCT810X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 519262 pcs Tietolomake 1.450PK4.7MEFCT810X12.5.pdf2.450PK4.7MEFCT810X12.5.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja PK Ripple Current @ Low Frequency 46mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 4.7µF