450USG270MEFCSN22X50
RubyconRubycon
450USG270MEFCSN22X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450USG270MEFCSN22X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: 1.450USG270MEFCSN22X50.pdf2.450USG270MEFCSN22X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
450USG270MEFCSN22X50: n tekniset tiedot
Osa numero 450USG270MEFCSN22X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24328 pcs Tietolomake 1.450USG270MEFCSN22X50.pdf2.450USG270MEFCSN22X50.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja USG Ripple Current @ Low Frequency 1.81A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.534A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose