4SW220MX
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4SW220MX
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
lomakkeissa: 4SW220MX.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
4SW220MX: n tekniset tiedot
Osa numero 4SW220MX Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 84768 pcs Tietolomake 4SW220MX.pdf
Jännite - Rated 4V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja PC-CON, SW
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.114" (2.90mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
4SWZ180MR09
4SWZ180MR09
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 180UF 20% 4V SMD
Varastossa: 6705 pcs
ladata: 4SWZ180MR09.pdf
RFQ
4SW220M
4SW220M
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD