4SXE150M1.9X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4SXE150M1.9X7.3
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
lomakkeissa: 4SXE150M1.9X7.3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
  • Viesti
4SXE150M1.9X7.3: n tekniset tiedot
Osa numero 4SXE150M1.9X7.3 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 130845 pcs Tietolomake 4SXE150M1.9X7.3.pdf
Jännite - Rated 4V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja PC-CON, SXE
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
4SXB68M
4SXB68M
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 68UF 20% 4V SMD
Varastossa: 4006 pcs
ladata: 4SXB68M.pdf
RFQ
4SXE120M1.9X7.3
4SXE120M1.9X7.3
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 120UF 20% 4V SMD
Varastossa: 143516 pcs
ladata: 4SXE120M1.9X7.3.pdf
RFQ
4SXE150M
4SXE150M
Kuvaus: CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD