500BXC22MEFCG412.5X35
RubyconRubycon
500BXC22MEFCG412.5X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 500BXC22MEFCG412.5X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 500V RADIAL
lomakkeissa: 1.500BXC22MEFCG412.5X35.pdf2.500BXC22MEFCG412.5X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
500BXC22MEFCG412.5X35: n tekniset tiedot
Osa numero 500BXC22MEFCG412.5X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 500V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61749 pcs Tietolomake 1.500BXC22MEFCG412.5X35.pdf2.500BXC22MEFCG412.5X35.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja BXC Ripple Current @ Low Frequency 224mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 560mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose