500BXC47MEFCGC18X31.5
RubyconRubycon
500BXC47MEFCGC18X31.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 500BXC47MEFCGC18X31.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 500V RADIAL
lomakkeissa: 1.500BXC47MEFCGC18X31.5.pdf2.500BXC47MEFCGC18X31.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
500BXC47MEFCGC18X31.5: n tekniset tiedot
Osa numero 500BXC47MEFCGC18X31.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 500V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36038 pcs Tietolomake 1.500BXC47MEFCGC18X31.5.pdf2.500BXC47MEFCGC18X31.5.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja BXC Ripple Current @ Low Frequency 352mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF