50JEV10M6.3X5.5
RubyconRubycon
50JEV10M6.3X5.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50JEV10M6.3X5.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.50JEV10M6.3X5.5.pdf2.50JEV10M6.3X5.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
50JEV10M6.3X5.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50JEV10M6.3X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 677731 pcs Tietolomake 1.50JEV10M6.3X5.5.pdf2.50JEV10M6.3X5.5.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja JEV Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 10µF