50MHE47MEFCT16.3X11
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50MHE47MEFCT16.3X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 50MHE47MEFCT16.3X11.pdf
  • Viesti
50MHE47MEFCT16.3X11: n tekniset tiedot
Osa numero 50MHE47MEFCT16.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7096 pcs Tietolomake 50MHE47MEFCT16.3X11.pdf
Toleranssi - Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension - Sarja MHE
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case -
Käyttölämpötila - Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
50ML10MEFCT55X7
50ML10MEFCT55X7
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL