50ML33MEFCT78X7
RubyconRubycon
50ML33MEFCT78X7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50ML33MEFCT78X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50ML33MEFCT78X7.pdf2.50ML33MEFCT78X7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
50ML33MEFCT78X7: n tekniset tiedot
Osa numero 50ML33MEFCT78X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 904952 pcs Tietolomake 1.50ML33MEFCT78X7.pdf2.50ML33MEFCT78X7.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja ML Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 112.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose