50MS71MEFC4X7
RubyconRubycon
50MS71MEFC4X7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50MS71MEFC4X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50MS71MEFC4X7.pdf2.50MS71MEFC4X7.pdf
  • Viesti
50MS71MEFC4X7: n tekniset tiedot
Osa numero 50MS71MEFC4X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2270227 pcs Tietolomake 1.50MS71MEFC4X7.pdf2.50MS71MEFC4X7.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja MS7 Ripple Current @ Low Frequency 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.059" (1.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1µF Sovellukset General Purpose