50NXA33MEFC6.3X11
RubyconRubycon
50NXA33MEFC6.3X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50NXA33MEFC6.3X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50NXA33MEFC6.3X11.pdf2.50NXA33MEFC6.3X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
50NXA33MEFC6.3X11: n tekniset tiedot
Osa numero 50NXA33MEFC6.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1069339 pcs Tietolomake 1.50NXA33MEFC6.3X11.pdf2.50NXA33MEFC6.3X11.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja NXA Ripple Current @ Low Frequency 56mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 84mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose