50PK220MEFCT810X12.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50PK220MEFCT810X12.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50PK220MEFCT810X12.5.pdf2.50PK220MEFCT810X12.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
50PK220MEFCT810X12.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50PK220MEFCT810X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 607310 pcs Tietolomake 1.50PK220MEFCT810X12.5.pdf2.50PK220MEFCT810X12.5.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja PK Ripple Current @ Low Frequency 435mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 522mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose