50PK820MEFC10X28
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50PK820MEFC10X28
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.50PK820MEFC10X28.pdf2.50PK820MEFC10X28.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
50PK820MEFC10X28: n tekniset tiedot
Osa numero 50PK820MEFC10X28 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 203675 pcs Tietolomake 1.50PK820MEFC10X28.pdf2.50PK820MEFC10X28.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja PK Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.161" (29.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 820µF