50PX0R47MEFC5X11
RubyconRubycon
50PX0R47MEFC5X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50PX0R47MEFC5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50PX0R47MEFC5X11.pdf2.50PX0R47MEFC5X11.pdf
  • Viesti
50PX0R47MEFC5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 50PX0R47MEFC5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4355 pcs Tietolomake 1.50PX0R47MEFC5X11.pdf2.50PX0R47MEFC5X11.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja PX Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1399
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.079" (2.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 0.47µF