50PX2200M16X31.5
RubyconRubycon
50PX2200M16X31.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50PX2200M16X31.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50PX2200M16X31.5.pdf2.50PX2200M16X31.5.pdf
  • Viesti
50PX2200M16X31.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50PX2200M16X31.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6899 pcs Tietolomake 1.50PX2200M16X31.5.pdf2.50PX2200M16X31.5.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja PX Ripple Current @ Low Frequency 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.84A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1402
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2200µF