50RX304.7M8X11.5
RubyconRubycon
50RX304.7M8X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50RX304.7M8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50RX304.7M8X11.5.pdf2.50RX304.7M8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
50RX304.7M8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50RX304.7M8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 656860 pcs Tietolomake 1.50RX304.7M8X11.5.pdf2.50RX304.7M8X11.5.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja RX30 Ripple Current @ Low Frequency 42mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 100mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 850 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapasitanssi 4.7µF