50SEV0.33M4X5.5
RubyconRubycon
50SEV0.33M4X5.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50SEV0.33M4X5.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.50SEV0.33M4X5.5.pdf2.50SEV0.33M4X5.5.pdf3.50SEV0.33M4X5.5.pdf
  • Viesti
50SEV0.33M4X5.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50SEV0.33M4X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja SEV Ripple Current @ Low Frequency 2.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.2mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 0.33µF Sovellukset Automotive