50SEV10M6.3X5.5
RubyconRubycon
50SEV10M6.3X5.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50SEV10M6.3X5.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.50SEV10M6.3X5.5.pdf2.50SEV10M6.3X5.5.pdf3.50SEV10M6.3X5.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
50SEV10M6.3X5.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50SEV10M6.3X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja SEV Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 1189-2463-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset Automotive