50SGV10M6.3X6.1
RubyconRubycon
50SGV10M6.3X6.1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50SGV10M6.3X6.1
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.50SGV10M6.3X6.1.pdf2.50SGV10M6.3X6.1.pdf3.50SGV10M6.3X6.1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
50SGV10M6.3X6.1: n tekniset tiedot
Osa numero 50SGV10M6.3X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja SGV Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 1189-2469-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset Automotive