50ST334MA23216
RubyconRubycon
50ST334MA23216 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50ST334MA23216
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206
lomakkeissa: 50ST334MA23216.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
50ST334MA23216: n tekniset tiedot
Osa numero 50ST334MA23216 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49645 pcs Tietolomake 50ST334MA23216.pdf
Voltage Rating - DC - Toleranssi 0.33µF
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja PMLCAP®, ST RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Ripple Current - matala taajuus DC Link, DC Filtering Polarisaatio 1206 (3216 Metric)
Muut nimet 1189-1831-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours)
Valmistajan osanumero 50ST334MA23216 Lifetime @ Temp. -
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 0.33µF ±20% Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Dielectric Halkaisija Acrylic, Metallized Kuvaus CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206
Nykyinen - Vuoto 50V