50TLV220M10X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50TLV220M10X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.50TLV220M10X10.5.pdf2.50TLV220M10X10.5.pdf3.50TLV220M10X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
50TLV220M10X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50TLV220M10X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja TLV Ripple Current @ Low Frequency 402mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-4123-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - impedanssi 180 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF