50USG5600MEFCSN30X25
RubyconRubycon
50USG5600MEFCSN30X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50USG5600MEFCSN30X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
lomakkeissa: 1.50USG5600MEFCSN30X25.pdf2.50USG5600MEFCSN30X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
50USG5600MEFCSN30X25: n tekniset tiedot
Osa numero 50USG5600MEFCSN30X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25709 pcs Tietolomake 1.50USG5600MEFCSN30X25.pdf2.50USG5600MEFCSN30X25.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja USG Ripple Current @ Low Frequency 3.43A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.945A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-3939
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 5600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 5600µF