50YXF470MEFC10X20
RubyconRubycon
50YXF470MEFC10X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50YXF470MEFC10X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.50YXF470MEFC10X20.pdf2.50YXF470MEFC10X20.pdf
  • Viesti
50YXF470MEFC10X20: n tekniset tiedot
Osa numero 50YXF470MEFC10X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 360778 pcs Tietolomake 1.50YXF470MEFC10X20.pdf2.50YXF470MEFC10X20.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja YXF Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF