50YXG2200MEFCGC18X35.5
RubyconRubycon
50YXG2200MEFCGC18X35.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50YXG2200MEFCGC18X35.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50YXG2200MEFCGC18X35.5.pdf2.50YXG2200MEFCGC18X35.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
50YXG2200MEFCGC18X35.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50YXG2200MEFCGC18X35.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53122 pcs Tietolomake 1.50YXG2200MEFCGC18X35.5.pdf2.50YXG2200MEFCGC18X35.5.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 2.576A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.68A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 17 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2200µF