50YXG2700MEFC18X40
RubyconRubycon
50YXG2700MEFC18X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50YXG2700MEFC18X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50YXG2700MEFC18X40.pdf2.50YXG2700MEFC18X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
50YXG2700MEFC18X40: n tekniset tiedot
Osa numero 50YXG2700MEFC18X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49070 pcs Tietolomake 1.50YXG2700MEFC18X40.pdf2.50YXG2700MEFC18X40.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 2.66A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.8A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1414
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 14 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2700µF Sovellukset General Purpose