50YXG560MEFC12.5X25
RubyconRubycon
50YXG560MEFC12.5X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50YXG560MEFC12.5X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50YXG560MEFC12.5X25.pdf2.50YXG560MEFC12.5X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
50YXG560MEFC12.5X25: n tekniset tiedot
Osa numero 50YXG560MEFC12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83432 pcs Tietolomake 1.50YXG560MEFC12.5X25.pdf2.50YXG560MEFC12.5X25.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 1.073A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.95A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1756
50YXG560MEFC12.5X25-ND
50YXG560MEFC125X25
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 34 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose