50YXG820MEFC12.5X35
RubyconRubycon
50YXG820MEFC12.5X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50YXG820MEFC12.5X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50YXG820MEFC12.5X35.pdf2.50YXG820MEFC12.5X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
50YXG820MEFC12.5X35: n tekniset tiedot
Osa numero 50YXG820MEFC12.5X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 151049 pcs Tietolomake 1.50YXG820MEFC12.5X35.pdf2.50YXG820MEFC12.5X35.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 1.506A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.51A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 25 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF