50YXH470MEFCGC16X16
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50YXH470MEFCGC16X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50YXH470MEFCGC16X16.pdf2.50YXH470MEFCGC16X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
50YXH470MEFCGC16X16: n tekniset tiedot
Osa numero 50YXH470MEFCGC16X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 216005 pcs Tietolomake 1.50YXH470MEFCGC16X16.pdf2.50YXH470MEFCGC16X16.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja YXH Ripple Current @ Low Frequency 929.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.69A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 55 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF