50YXJ0.47M5X11
Tuote-esittely
Osa numero: 50YXJ0.47M5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50YXJ0.47M5X11.pdf2.50YXJ0.47M5X11.pdf
  • Viesti
50YXJ0.47M5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 50YXJ0.47M5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4795 pcs Tietolomake 1.50YXJ0.47M5X11.pdf2.50YXJ0.47M5X11.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja YXJ Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 0.47µF Sovellukset General Purpose