50ZLH180MEFCTA8X20
RubyconRubycon
50ZLH180MEFCTA8X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50ZLH180MEFCTA8X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50ZLH180MEFCTA8X20.pdf2.50ZLH180MEFCTA8X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
50ZLH180MEFCTA8X20: n tekniset tiedot
Osa numero 50ZLH180MEFCTA8X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 587348 pcs Tietolomake 1.50ZLH180MEFCTA8X20.pdf2.50ZLH180MEFCTA8X20.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 595mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 46 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose