6.3AX1200MEFC10X12.5
RubyconRubycon
6.3AX1200MEFC10X12.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3AX1200MEFC10X12.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: 1.6.3AX1200MEFC10X12.5.pdf2.6.3AX1200MEFC10X12.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
6.3AX1200MEFC10X12.5: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3AX1200MEFC10X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 168063 pcs Tietolomake 1.6.3AX1200MEFC10X12.5.pdf2.6.3AX1200MEFC10X12.5.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja AX Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2336
6.3AX1200M10X12.5
6.3AX1200MEFC10X12.5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 25 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1200µF Sovellukset General Purpose