6.3AX82MEFC5X7
RubyconRubycon
6.3AX82MEFC5X7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3AX82MEFC5X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: 1.6.3AX82MEFC5X7.pdf2.6.3AX82MEFC5X7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
6.3AX82MEFC5X7: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3AX82MEFC5X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 424792 pcs Tietolomake 1.6.3AX82MEFC5X7.pdf2.6.3AX82MEFC5X7.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja AX Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2341
6.3AX82M5X7
6.3AX82MEFC5X7-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 250 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.335" (8.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 82µF Sovellukset General Purpose