6.3NA470MEFC8X11.5
RubyconRubycon
6.3NA470MEFC8X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3NA470MEFC8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
lomakkeissa: 1.6.3NA470MEFC8X11.5.pdf2.6.3NA470MEFC8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
6.3NA470MEFC8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3NA470MEFC8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 872052 pcs Tietolomake 1.6.3NA470MEFC8X11.5.pdf2.6.3NA470MEFC8X11.5.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja NA Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose