6.3SZV47M5X5.5
RubyconRubycon
6.3SZV47M5X5.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3SZV47M5X5.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.6.3SZV47M5X5.5.pdf2.6.3SZV47M5X5.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
6.3SZV47M5X5.5: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3SZV47M5X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 175753 pcs Tietolomake 1.6.3SZV47M5X5.5.pdf2.6.3SZV47M5X5.5.pdf
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja SZV Ripple Current @ Low Frequency 66.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-2500-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 1.8 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose